Skip to main content
Tijana Bogdanovic

KORAK BLIŽA TOKIJU: Tijana Bogdanović osvojila evropsku bronzu u Bariju

Veliki uspeh.

Reprezentativka Srbije u tekvondou Tijana Bogdanović osvojila je danas bronzanu medalju na Ekstra Evropskom prvenstvu u Bariju do 53 kilograma.

NOLE OBJASNIO CELOM SVETU: Srbi su stari narod, imamo SNAŽNE gene, zato DOMINIRAMO u sportu

SVETSKI KUP U RAGBIJU: Južna Afrika na tronu, Englezi NEMOĆNI u finalu

DERBI SUPERLIGE: Milošević i Lalatović OTKRILI karte pred BOJ u Humskoj (SASTAVI)

Ona je na turniru G4 kategorije savladala Anu Taslak iz Hrvatske (23:11) i Italijanku Al Hakvani (23:11), pre nego što je izgubila od Ruskinje Tatjane Kudašove (30:22).

Pored odličja, Bogdanović je došla i do vrednih 14,4 bodova za Olimpijske igre u Tokiju 2020.

Bogdanović je i pre sedam dana osvojila bronzu na Gran priju u Sofiji.