KUP SRBIJE: ČIŠĆENJE! Revanš o kome će se DUGO pričati

03.12.2019. 22:27
Grbovi Zvezda i Partizan
Grbovi Zvezda i Partizan / Izvor: Srbija Danas
Velika borba.

Odbojkaši Partizana savladali su maksimalnim rezultatom 3:0 (25:22, 27:25, 25:23) za sat i 22 minuta večitog rivala Crvenu zvezu i plasirali se upolufinale Kupa Srbije.

LIGA ŠAMPIONA: Grbićeva Zaksa prejaka za Vojvodinu

SP ZA RUKOMETAŠICE: Hrabra Srbija NAMUČILA Norvešku, slede mečevi ODLUKE (FOTO)

NEVIĐENA FRKA: Partizan iznenada smenio trenera!

Posle dramatičnog prvog meča koji je Crvena zvezda rešila u svoju korist sa 3:2 posle preokreta, malo ko se nadao da bi revanš mogao da bude rešen u tri seta. Partizan je uspeo posle velike borbe da dobije prvi set i najavi juriš na pobedu. Ipak u drugom setu je Zvezda bila ta koja je imala vođstvo u završnici drugo seta od dva ponea, ali su crno-beli uspeli da srignu do preokreta i na razliku  dobiju taj deo igre. U trećem setu Zvezda je bolje počela i povela sa 5:1, ali su crno-beli brzo uspeli da se vrate i stignu do izjednačenja 9:9, a zatim i povedu sa tri poena razlike koja su sačuvali do samog kraja.

OK Partizan
OK Partizan / Izvor: MN Press

Najbolji igrač meča bio je Nikolić iz Partizana sa 20 poena, a 12 je dodao Koprivica. U Crvenoj zvezdi su po 15 poena osvojili Okolić i Nejić. Drugi polufinalista je ekipa Niša koja je bila bolja u dvomeču od Spartaka iz Subotice (3:0, 1:3). Sutra igraju Mladi Radnik i Novi Pazar (prvi meč 1:3). Termini mečeva Radničkog i Vojvodine biće neknadno određeni.

Pogledajte kako izgledaMorana Mamić, jedna od najlepših hrvatskih manekenki

Smenjena uprava Partizana!

KRUŠEVLJANI DOLAZE U GOSTE, MILOŠEVIĆ OPREZAN: Sa Napretkom smo uvek imali probleme

RADNIČKI DOLAZI NA NOGE ZMAJEVIMA, KOSANOVIĆA NE BRINE VEŠTAČKA PODLOGA: Čeka nas interesantan meč

VELIKA ČAST: Bolonja poštuje Mihajlovićevu borbu, OVO ne može svako da dobije

SAD JE NAŠAO DA PROIGRA: Viljaš-Boaš zbog Srbina ima veliku glavobolju (FOTO)