LIGA ŠAMPIONA: Dinamo nemilosrdan protiv Zvezde u Beogradu

27.03.2019. 22:49
Vaterpolisti Zvezde
Vaterpolisti Zvezde / Izvor: MN Press
Crveno-beli i dalje bez pobede.

Vaterpolisti Crvene zvezde bilki su daleko od iznenađenja na domaćem terenu u 11. kolu grupe A Lige šampiona protiv moskovskog Dinama pošto su poraženi sa 8:17 (2:4, 2:4, 1:6, 3:3).

APEL ZA SPAS: Partizan ZOVE navijače na UTAKMICU koja ŽIVOT znači! Grobari POMOZITE. Sad ili Nikad (FOTO)

OKAČILA MAJICU O KLIN: Niki napustila RVANJE! Upražnjeno zvanje NAJVEĆE POPRSJE među kečerkama (FOTO)

NAJBOLJA SKIJAŠICA NA SVETU: Šifrinova OBOŽAVA našeg tenisera, a IDOL joj je ON (FOTO)

Crveno-beli su uspevali da ozbiljniji otpor pruže samo na startu meča, ali je ubrzo do izražaja kvalitet Dinama. Brzo su Rusi stigli do prednosti od 4:1, a do poluvremena je njihova prednost narasla na četiri gola razlike. Pitanje pobednika rešeno je u trećoj četvrtini koju je Dinamo dobio sa 6:1, a Zvezda je samo uspela da u poslednjoj četvrtini odigra nerešeno.

DA LI ĆE GA OVO NATERATI DA SE VRATI? Mekgregor se penzionisao, a onda mu je Habib poručio OVO (FOTO)

Dinamo je predvodio Gavrilo Subotić sa četiri gola, dok su po tri pogotka postigli Duško Pijetlović i Igor Bičkov. Daleko najbolji u Zvzedi bi oje Dušan Vasić sa četiri gola, dok je tri postigao Veljko Tankosić.

Pogledajte kako izgleda Natalija Ilić, devojka srpskog reprezentativca Sergeja Milinković-Savića