MEDALJE NA SVE STRANE: Srbija osvojila šest odličja na Balkanskom šampionatu

Srbija Danas/Tanjug
medalje
medalje / Izvor: Profimedia
Sjajno.

Atletičari Srbije osvojili su šest medalja na 25. Balkanskom dvoranskom šampionatu u Istanbulu - po jedno zlato i srebro i četiri bronze.

FENOMENALNO: Bronza za Srbiju na EP i ispunjena norma za OI

KAO DA IMA KRILA: Drugi put u nedelju dana Šveđanin postavio svetski rekord (VIDEO)

VANESA BRAJANT ZA DAN ZALJUBLJENIH: Ovako se OPROSTILA od Kobija i Đijane (FOTO)

Titulu prvaka Balkana odbranio je Elzan Bibić, koji je uprkos zdravstvenim problemima osvojio zlato u trci na 1.500 metara rezultatom 3:50,21.

Asmir Kolašinac osvojio je srebrnu medalju u bacanju kugle sa daljinom od 20,38 metara, dok je Armin Sinančević bio treći sa 19,72.

Strahinja Jovančević je skokom od 7,79 metara zauzeo treće mesto, dok je Lazar Anić bio četvrti skokom od 7,65 metara.

Milana Tirnanić je trku na 60m istrčala za 7,40 sekundi, što je bilo dovoljno za bronzanu medalju.

Milica Gardašević skočila je u dalj 6,38 metara i osvojila četvrtu bronzu za Srbiju.

Pogledajte kako izgleda mlada ruska teniserka Vitalija Dijačenko.

GRMI ČAIR: Evo kako su dočekani košarkaši Partizana i FMP-a (VIDEO)

POSLE POBEDE NAD MEGOM: Štimac pričao o BUDUĆNOSTI

BERON MANGUPSKI: Ne bih da se ku*čim, ali...