PRŠTALO NA SVE STRANE: Večiti derbi kakav odavno nije viđen!

19.03.2017. 20:39
Večiti Derbi
Večiti Derbi / Izvor: SD/ilustracija
Neizvesnost potrajala do samog kraja.

Ragbisti Partizana slavili su u utakmici prvog kola Ragbi Super Lige Srbije protiv večitog rivala BRK Crvene Zvezde rezultatom 7:0.

BITKA ZA LIGU ŠAMPIONA: Zvezda ostala bez pobede u 97. minutu!

MEČ REŠEN U DUBOKOJ NADOKNADI: Velika DRAMA u duelu dva bivša trenera crno-belih (VIDEO)

Veoma teski uslovi za igru zbog vremenskih neprilika i blatnjavog terena nisu sprečili večite rivale da odigraju odličnu utakmicu koja je do samog kraja bila neizvesna. Fudbalski rezultat ragbi derbija je najbolji pokazatelj tvrde utakmice i odlične odbrane obe ekipe.

Partizan je bio dominantniji, pogotovo i drugom poluvremenu i odbranio stečenu prednost od 7:0 iz 22. minuta igre. Inače, treba naglasiti da je ovo prva pobeda Partizana protiv BRK Crvene Zvezde posle 2015. kada je Partizan poslednji put bio bolji od večitog rivala osvojivši Kup Srbije.