11°C
24.04.2024.
117.1643
109.4482

RASISTIČKI ISPAD LINA ČERVARA: Hrvatski selektor vređao protivnika uz brutalne psovke (VIDEO)

05.01.2020. 19:07
Lino Červar
Lino Červar / Izvor: Profimedia
Neverovatno.

Rukometaši Hrvatske pobedili su Katar 33:28 u drugoj utakmici na Kroatia kupu i poslednjoj utakmici pre Evropskog prvenstva koje počinje sledeće nedelje. Kauboji su se dugo mučili sa žilavim Katarom i tek u završnici slomili otpor gostiju i velikim preokretom u završnici pobedili sa čak i ubedljivih 33:28.

NE MIRIŠE NA DOBRO: Novi UBEDLJIV poraz Orlova!

Španci savladali OSLABLJENU Srbiju

KAKAV DOČEK: Novi saigrači IZUDARALI Marina na prvom treningu (VIDEO)

Selektor Hrvatske je u svom stilu, vrlo strastveno, pored terena pratio utakmicu, a tokom minuta odmora koji je pozvao u prvom poluvremenu igračima se obraćao rečnikom koji je, u najmanju ruku, vrlo sporan. Imalo je tu i psovki, ali i vređanja na rasnoj osnovi.