REGIONALNA LIGA: Partizan poražen posle preokreta od Primorca

08.03.2020. 19:28
VK Partizan
VK Partizan / Izvor: MN Press
Crno-beli primili tri gola u poslednjoj četvrtini.

Vaterpolisti Partizana doživeli su poraz u 14. kolu Regionalne lige, u doigravanju za plasman od 6. do 10. mesta, pošto je bolji od njih bio Primorac posle preokreta sa 10:9 (2:2, 3:4, 2:3, 3:0).

TREĆE ZLATO U TRI NEDELJE: Srpska tekvondistkinja POKORILA i Bugarsku!

VIŠE NIKAD NEĆE LIČITI NA SEBE! Las Vegas video NAJBOLJU žensku MMA borbu, obe završile u BOLNICI (VIDEO)

PRESEDAN: Velika nagrada Bahreina BEZ publike zbog korona virusa!

Crno-bel isu propustili veliku priliku za trijumf pošto su posle nerešene prve četvrtine uspeli da u naredne dve steknu dva gola prednosti i u poslednju deonicu uđu sa vođstvom 9:7. Međutim, Primorac je odigrao odličnu poslednju četvrtinu, uspeo da preko Perkovića i Milića postigne tri gola i dođe do potpunog preokreta i pobede.

Najefikasniji u Primorskoj bio je Miroslav Perković sa tri pogotka, dok su po dva postigli Marko Milić i Dušan Matković. Aleksandar Radanović je sa tri gola bio najbolji u Partizanu, dok je dva postigao Andrej Barać.

Pogledajte kako izgleda italijanska sportska novinarka Dileta Leota.

SVE JE BILO DOGOVORENO: U Partizanu UŽASNUTI incidentima u Budvi... suzavac, haos i dim (VIDEO)

PONOVO ĆE MOĆI DA SE IGRAJU: Vozačima dozvoljeno da menjaju dizajn kaciga

RASTE TENZIJA PRED UFC BORBU: Nurmagomedov pokušao da ponizi Fergusona, Toni šokirao potezom (VIDEO)