10°C
24.04.2024.
117.1661
109.9635

SP JAPAN: Srpkinje se ubedljivo revanširale za poraz domaćinu iz prve faze (FOTO)

14.10.2018. 14:16
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije / Izvor: Profimedia
Izabranice selektora Zorana Terzića pobedile sa 3:0.

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije savladala je Japan sa 3:0 (25:19, 25:21, 25:21) na startu druge runde Svetskog prvenstva i tako načinila veliki korak ka plasmanu u polufinale. Izabranice selektora Zorana Terzića su se tako revanširale Japankama za poraz u prvoj fazi.

U MEČU JE DOBRO PREBIJEN: Mekgregor je prave batine dobio posle. Postoji snimak! (VIDEO)

TO BI BIO MEČ MILENIJUMA! Nurmagomedov IZAZIVA Flojda Mejvedera (FOTO)

Srbija je od starta zaigrala odlično sa Tijanom Bošković koja je zbog lakše povrede pauzirala u mečevima protiv Japanki i Holanađanki u prvoj fazi. Brzo su Srpkinje stvorile vleiku prednost, da bi uz malo opuštanje u završnici osvojile prvi set. Potpuno ista slika viđena je i u drugom setu. Srbija je ponovo stvarala veliku prednost, da bi ponovo izabranice Zorana Terzića malo ležernije ušle u završnicu seta, ali su ga ipak osvojile.

Najveća borba viđena je u trećem setu. Japanke su uspele da održe korak sa Srbijom i čak povedu , ali je Srbije serijom 6:1 dopšla do preokreta i pobede.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.