27.10.2018. 20:10
OK Vojvodina
OK Vojvodina / Izvor: Foto: OK Vojvodina
Odigrana utakmica 6. kola.

Odbojkaši Vojvodine NS Seme upisali su novu pobedu u Superligi Srbije. Novosađani su kao domaćini pobedili Mladi radnik i to sa 3:0 (25:15, 25:17, 25:15)

ZAPALIO DRUŠTVENE MREŽE: Posle trijumfa odbojkašica Italijan se brutalno obračunao sa svima koji ponižavaju Srbiju

SRBIJA JE PONOSNA! Štefanek SREBRNI porazom od Rusa u finalu! (FOTO)

U nešto izmenjenoj postavi (Todorović, Viecki, Mehić, Perić, Kovačević, Radević i libero Škundrić) Vojvodina je dobro otvorila meč. Na startu je napravila osetnu prednost, diktirala ritam tokom cela prvog seta i ubedljivo ga rešila u svoju korist. U nastavku su gosti uspeli da održe rezultatsku neizvesnost u prvom delu, ali već na tehničkom tajm-autu imao je srpski šampion opet značajnu prednost. Bili su Novosađani sigurni u svim elementima, igrali su konkretno, taktički dobro, što im je donelo mirnu završnicu i vođstvo od 2:0.

Nastavio je domaćin ozbiljno i u trećem periodu, ne dajući rivalu ni gram nade. Požarevljani jednostavno nisu imali rešenje za raspoložene crveno-bele. Na sredini seta servisom je Pavle Perić najavio kraj meča i nije Vojvodini mnogo trebalo da stavi tačku na ovaj duel i uzme nova tri boda. Šansu su u završnici dobili i Rudić i Negić.

Trenutno, Vojvodina ima učinak 4-1, a Mladi radnik 2-4. Zvezda je prva sa 5-1.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.

Pratite nas i na Instagram profilu SrbijaDanas.com.