13°C
23.04.2024.
117.1544
109.8288

SVETSKI KUP: Delfini kroz dramu stigli do REMIJA, Hrvati se uplašili pobede (FOTO)

13.09.2018. 16:22
Vaterpolo reprezentacija Srbije
Vaterpolo reprezentacija Srbije / Izvor: Profimedia
Delfini idu po novi trijumf.

Vaterpolisti Srbije su u okviru trećeg kola grupe B Svetskog kupa u Berlinu remizirali sa Hrvatima 10:10 (2:4, 3:2, 3:3, 2:1). Od samog početka meča Hrvati su imali prednost koju su održavali do kraja meča, međutim, Delfini su uspeli da u samom finišu stignu do izjednačenja. Izabranici Dejana Savića su ovim remijem zauzeli prvo mesto u grupi sa pet osvojenih bodova.

SUPERLIGA SAOPŠTILA: Poznat tačan termin 158. VEČITOG DERBIJA (FOTO)

PRESEKAO: Đorđević odredio tim za Grčku

ČETVRTA ČETVRTINA:

SRBIJA: Mandić 1, V.Rašović 1, Subotić, Lazić 2, Vico, Drašović, Jakšić 1, Asanović, Stojanović 4, S.Rašović 1, Dobožanov (12 odbrana).

HRVATSKA: Bijač ( devet odbrana), Macan, Fatović 1, Lončar, Bašić 1, Vukičević 3, Bušlje, Miloš 2, Vrlić 1, Šetka 1, Garsija 1.

KRAJ!

8. minut: Gol u poslednjem minutu za 10:10!

7. minut: Neverovatna šansa za novo izjednačenje.. Stojanović je pokušao žabicom da iznenadi Hrvate, nije bio precizan.

6. minut: Četvrti gol Stojanovića za 10:9!

5. minut: Vukićević je ponovo strelac... Hrvati blizu trijumfa.

5. minut: Dejan Savić je zatražio minut odmora.

3. minut: Subotić je ponovo imao zicer, nije bio precizan...

1. minut: Prilika za Subotića da posle igrača više poravna rezultat. Nije bio precizan.

TREĆA ČETVRTINA:

7. minut: Lazić je smanjio na 9:8 u finišu treće deonice.

6. minut: Vukićević je doneo novu prednost Hrvatima... Ponovo je dva gola razlike -  9:7.

5. minut: Hrvtaska je ponovo povela...

3. minut: 7:7! Rašović je potigao izjednačujući gol...

2. minut: Lazić je samnjio na 7:6!

1. minut: Bašić je sa pet metara povećao prednost Hrvata na 7:5.

DRUGA ČETVRTINA:

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

7. minut: Loš pokušaj Rašovića... Propala je prilika za izjednačenje. Na drugoj strani novo isključenje... Hrvati imaju igrača prednosti.

6. minut: Stojanović je nezaustavljiv! Srbija je smanjila na 6:5.

5. minut: Novi gol Hrvata za prednost od 6:4.

3. minut: Hrvati su odmah uzvratili... Šetka je postigao gol za 5:4.

3. minut: Dušan Mandić! Odlično iskorišćenja šansa sa igračem više za prvo izjednačenje!

1. minut: Drugi gol Stojanovića! Sada je 4:3.

ZAVRŠENA JE PRVA DEONICA SA PREDNOŠĆU HRVATA 4:2.

7. minut: Hrvatska je uzvartila na drugoj strani.. Kockasti vode sa 4:2.

7. minut: Delfini se vraćaju! Jakšić je postigao gol 3:2!

6. minut: Ognjen Stojanović je fantastičnim udarcem smanjio na 3:1!

5. minut: 3:0 za Hrvate, loš start Delfina. Dejan Savić je zatražio minut odmora.

4. minut: Hrvati imaju igrača više.. Fatović je bio precizan i doveo evropske vicešampione u prednost od 2:0.

2. minut: Vukićević je postigao prvi gol na ovom meču i doveo Hrvate u prednost.

1. minut: Odmah na startu igrač više za Delfine. Međutim, loše je iskorišćena ova šansa.