UZBUDLJIV VEČITI DERBI U POLUFINALU KUPA: Subotić TVORAC pobede

28.12.2020. 18:43
Partizan - Zvezda
Partizan - Zvezda / Izvor: MN Press
Za trofej protiv boljeg iz meča Radnički - Novi Beograd.

Vaterpolisti Crvene zvezde pobedili su Partizan 9:7 u Beogradu i plasirali se u finale Kupa Srbije.

DAREŽLJIVA KIJA: Pevačica za fanove spremila KEŠ POKLON! (FOTO)

BENEDEK BEZ PREMCA: Dva Srbina u IDEALNOM timu 21. veka

LOŠ POČETAK "ČETIRI SKAKAONICE": Cela REPREZENTACIJA kao i branilac trofeja diskvalifikovani

Partizan je pružio dobar otpor favoritu. Sredinom druge četvrtine je bilo 4:4. Do poluvremena je Zvezda povela golom raspoloženog Gavrila Subotića. U trećoj četvrtini je sve bilo rešeno serijom 3:0 za crveno-bele. U poslednjem delu je Partizan smanjio na 8:6 ali je tačku na dileme oko pobednika stavio Petar Kasum. U samom finišu Partizan je ublažio poraz.

Partizan - Crvena zvezda 7:9 (2:3, 2:2, 1:3, 2:1)

Bazen 25.maj Milan Gale Muškatirović. Sudije: Raković i Anđelić. Isključenja: Partizan 13, Crvena zvezda 9. Peterci: Crvena zvezda 3 (2).

PARTIZAN: Bulajić, Živojinović , Barać 4, Nešić, Šofild, Gak, Dimitrijević, Mitrović 1, Božović, Cvetković, Andrin 2, Bućan, Glušac, Timotijević. Trener: Korolija.

CRVENA ZVEZDA: Mišović, Tankosić 1, Kasum 1, Marković, Subotić 6, Milojević, Vićković, Basara, Vukićević 1, Šulc, Stojanović, Trtović, Aleksić, Smiljević. Trener: Filipović.

Najefikasniji na meču bio je Gavril Subotić iz Zvezde sa šest golova, dok je kod Partizana Andrej Barać dao četiri, a Mihajlo Andrin dva.

Za treći trofej Kupa Srbije u klupskoj istoriji crveno-beli igraju protiv pobednika drugog polufinala, Radničkog iz Kragujevca ili Novog Beograda.

Njih meč na programu je od 19.15, a finale je u utorak od 18 sati.

Pogledajte kako izgleda Sofija Tomala, devojka Lorisa Karijusa.