VATERPOLO: Zvezda slavila u derbiju i preuzela VRH tabele

11.05.2019. 18:50
Vaterpolisti Crvene zvezde
Vaterpolisti Crvene zvezde / Izvor: MN Press
Posle velike borbe.

Vaterpolisti Crvene zvezde savladali su kragujevački Radnički sa 13:11 ( (3:2, 3:3, 5:3, 2:3) u desetom kolu vaterpolo lige Srbije. Crveno-beli su ovom pobedom preuzeli lidersku poziciju na tabeli. s tim što se večeras od 20 časova sastaju Šabac i Vojvodina u meču u kome ukoliko Šapčani slave, oni se vraćaju na vrh.

MASTERS MADRID: Novak izdržao rovovsku borbu sa Timom za treće finale Madrida (FOTO)

PLEJ-OF SUPERLIGE: Bez pobednika u Lučanima i u kruševačkoj GOLEADI

NEVEROVATNO: Šta je Novak stigao, pa to može samo MAJSTOR (VIDEO)

Beograđani su bolje počeli meč i posle prve četvrtine vodili su 3:2, a ključan je bio treći period. Zvezda je odlično igrala u napadu u tom delu utakmice (5:3) i u odlučujuću četvrtinu ušla sa plus 3 - 11:8.

Devetorica igrača crveno-belih upisala su se u strelce, a najefikasniji je bio Bursać sa 3 gola. Kod gostiju Stanojević je upisao 4.

Zvezda i Radnički sada imaju po 22 boda, jedan više od Šapca.

Pogledajte kako izgleda Danica Gajić, supruga fudbalera Crvene zvezde Milana Gajića