Skip to main content
Vaterpolo

VEČITI DERBI NIJE ISPUNIO OČEKIVANJA: Gosti slavili sa šest RAZLIKE

Revanš je na programu 5. maja.

Vaterpolisti Crvene zvezde ubedljivo su savladali domaći Partizan na Banjici sa 12:6 u plej-ofu srpskog šampionata i tako napravili ogroman korak ka polufinalu.

FENOMENALNO: Vojvodina sa DEVET razlike pobedila šampiona Evrope iz 2019. godine

ŽENA HRABROST: Bivša REPREZENTATIVKA Srbije POBEDILA rak! Ostala nepokretna posle porađaja, a sada ponovo TRČI

KRALJEVSKI OPROŠTAJ: Atanasijević OTIŠAO iz Peruđe, a navijači ga ISPRATILI uz pesmu i bakljadu (VIDEO)

Pobednik je bio rešen već posle prvog poluvremena, jer su crveno-beli vodili7:1. Partizan se u nastavku parirao, pa je u drugom poluvrmenu bio nerešen rezultat 5:5.

Najefikasniji u ekipi Crvene zvezde bio je Vukičević sa tri gola, a po dva su postigli Tankosić i Subotić. U Partizanu bolji od ostalih bio je Čabrilo sa tri pogotka.

Revanš je na programu 5. maja, a dalje će proći tim koji zbirno postigne bolji rezultat.