11°C
16.04.2024.
117.142
110.3448

VELIKA ŠTETA: Mlada hokejaška reprezentacija Srbije prokockala tri gola prednosti na SP

06.01.2020. 16:48
Mlada hokejaška reprezentacija Srbije
Mlada hokejaška reprezentacija Srbije / Izvor: Foto: Savez hokeja na ledu Srbije
Ostaje žal.

Mlada hokejaška reprezentacija Srbije poražena je u prvom kolu Svetskog prvenstva Divizije II grupa A od Rumunije posle preokreta rezultatom 5:3 (0:3, 3:0, 2:0).

KVALIFIKACIJE ZA OI: Srbija počistila Holandiju

ATP KUP: Nole jači i od POVREDE, Đoković i Troicki savladali Francuze posle VELIKE DRAME!

FEJSA NA IZLAZNIM VRATIMA BENFIKE: Spreman je da osvoji 11. titulu u 12 godina, a evo i gde

Mladi srpski Oklopnici su fenomenalno otvorili meč i u prvoj trećini su stekli tri gola prednosti. Igrao se osmi minut kada je Mateja Popović postigao prvi gol na turniru, a još ubedljiviju prednost Srbiji doneli su Marko Mladenović i Petar Mirkov u 17. i 19. minutu meča.

Međutim, u drugih 20 minuta Rumuni su došli do izjednačenja. Najpre je prednost Orlića smanjio Elod Karda, a onda je sa dva gola rezultat poravnao Andrej Filip.

U poslednju trećinu su ekipe ušle sa podjednakim šansama za trijumf, ali su Rumuni imali psihičku prednost jer su istopili minus tri iz uvodnih 20 minuta. Tu prednost su rivali mladih srspkih Oklopnika iskoristili i zahvaljujući golovima Olivera Gekšea i Hube Sila došli su do pobede.

Mlada reprezentacija Srbije će drugi meč na turniru igrati u utorak protiv Španije od 14 časova i 30 minuta.

Pogledajte kako izgleda Julijana Trigubčak, poznata hokejaška navijačica.

ŽELI DA PARTIZAN UMRE: Vuletić ŽESTOKO udario na Terzića!

KAKO LI JE MIHA OVO PREŽIVEO? Dočekao je Violu, a meč je rešio gol u 94. minutu (VIDEO)

DOK MU SAIGRAČI ODMARAJU U TROSKIM KRAJEVIMA: Boaći u policiji (FOTO)

DA LI ĆE PARTIZAN USPETI DA VRATI ŽOFRIJA LOVERNJA? Situacija je sada postala mnogo jasnija

STIGAO JE KAO VELIKO POJAČANJE: Ljubimac Delija NAPUSTIO klub! (FOTO)