SMEŠNI BEZ MESIJA: Argentina popila šest komada od Španije, het-trik zvezde Reala!

27.03.2018. 23:35
Lionel Mesi
Lionel Mesi / Izvor: Reuters
Iznenađujući rezultat.

Čudo u Madridu! Španija je savladala Argentinu rezultatom 6:1 (2:1) i potpuno nokautirala grogirane Južnoamerikance, koji su na stadio Atletiko Madrida igrali bez najboljeg fudbalera Lionela Mesija.

TVITER GORI! Delije i Grobari ZAJEDNO predlažu Krstajiću, ali fora za POTENCIJU je POKIDALA (FOTO)

SKANDAL U LONDONU! Orlovima nije PRIZNAT ČIST gol (VIDEO)

„Crvena furija“ je oduvala „gaučose“ po notama veziste Reala Iska koji je postigao tri gola. Dijego Kosta je načeo goste u 13. minutu, izjednačio je Nikolas Otamendi u 39, a onda je počeo horor za Argentince.

Isko je prvo matirao Romera u 27. minutu, da bi se mreža golmana Argentine tresla još četiri puta u nastavku meča. Isko je pogađao i u 52 i 74. minutu, a u strelce su se upisali i Tijago Alkantara (55) i Jago Aspas (73).

Fudbaleri Španije
Fudbaleri Španije / Izvor: Reuters

Koliko je Španija ponizila goste najboljhe govori činjenica da je Serhio Ramos ljubio kopačku junaka Iska, čiji potezi su podsećali upravo na majstorije najboljeg igrača Argentine Mesija. As Barselone je utakmicu posmatrao sa tribina i nije mogao da gleda bruku do poslednjeg zvižduka sudije, pa je ranije napustio svoje mesto u loži.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.