AO: Vavrinka RAZBIO ruski zid, Medvedev eliminisan! (VIDEO)

27.01.2020. 11:21
Danil Medvedev Stan Vavrinka
Meč trajao tri i po sata.

Sten Vavrinka napravio je iznenađenje, pošto je u maratonskom meču osmine finala na Australijan openu pobedio Danila Medvedeva. Švajcarac je slavio posle tri sata i 29 minuta sa 3:2 u setovima 6:2, 2:6, 4:6, 7:6, 6:2. Protivnik Vavrinke u četvrtfinalu biće bolji iz duela Aleksandra Zvereva i Andreja Rubljova.

U prvom setu Švajcarac je protivniku oduzeo dva puta servis: u četvrtom i osmom gemu. Rus uzvraća u drugom istom merom, oduzevši servis Vavrinki u trećem i petom gemu, za 1:1 u setovima.

POČAST ZA LEGENDU: Kirjos na megdan Nadalu IZAŠAO u Kobijevom dresu (FOTO)

AUSTRALIJAN OPEN: Poznat još jedan ČETVRTFINALISTA!

NOVAKOVE MALE ČAROLIJE: Đoković POKAZAO par trikova sa lopticom i reketom i ODUŠEVIO sve (VIDEO)

U trećem setu svako je čuvao servis do sedmog gema, kada Medvedev pravi brejk za 4:3. Prednost je držao do kraja i dolazi do prednosti od 2:1 u setovima.

U četvrtom setu Rus je bio bolji, ali Švajcarac nije posustao, te se ušlo u taj brek. Vavrinka je bio mirniji, napravivši mini brejk tri puta, a samo jednom izgubivši svoj servis za izjednačenje u setovima.

To mu je dalo preko potrebnu snagu, te na početku ključnog seta pravi brejk. Medvedev je zapretio u četvrtom gemu, ali nije iskoristio tri brejk lopte. Kazna stiže u sedmom gemu, kada Švajcarac po drugi put oduzima protivniku servis za 5:2, koji rutinski potvrđuje u narednom i stiže do neočekivane pobede.

Pogledajte kako izgleda ruska navijačica Natalija Nemčinova

NOVI DETALJI NESREĆE! Evo GDE je KRENUO Brajant sa kćerkom, a nisu bili sami!

Ispovest Maje sa Balkana koja je videla NESREĆU U KOJOJ JE KOBI POGINUO! Devojka otkrila i UZROK PADA HELIKOPTERA

Đijanu su svi nazivali očevom naslednicom, a zbog jednog momenta na utakmici Kobi je bio NAJPONOSNIJI na nju