ATP AKAPULKO: Veliki PREOKRET u polufinalu koje su igrali Lajović i Ćaćić

29.02.2020. 09:37
Dušan Lajović
Dušan Lajović / Izvor: Profimedia
Interesantan meč.

Srpski teniseri Dušan Lajović i Nikola Ćaćić nisu uspeli da se plasiraju u finale ATP turnira u Akapulku u dubl konkurenciji, jer su u polufinalu poraženi od Lukaša Kubota i Marsela Mela posle preokreta sa 2:1 (6:7, 6:0, 10:6) za 95 minuta igre.

SRUŠIO INSTAGRAM: Evo šta je Monfis poručio Đokoviću posle bolnog poraza u Dubaiju

SVE U 17! Otkrivene NEZAPAMĆENE brojke posle Noletove pobede nad Monfisom! (FOTO)

NOVAK ĐOKOVIĆ POSLE PLASMANA U FINALE DUBAIJA: Ovaj igrač će biti jedan od NAJBOLJIH U OVOJ GODINI!

Srpski dubl je fenomenalno otvorio meč i odmah je došao do vođstva od 3:0, ali su Poljak i Brazilac pri rezultatu 4:2 za Lajovića i Ćaćića uspeli da vrate brejk. Ipak, kada se došlo do taj-brejka Srbi su odlučnom igrom osvojili prvi set rezultatom 8:6.

Međutim, pravi slom srpskih tenisera dogodio se u drugom setu koji su izgubili sa 6:0, a kasnije nisu uspeli da se oporave ni za super-set koji je njihovim rivalima pripao rezultatom 10:6.

Pogledajte kako izgleda Jovana Đorđević, supruga Filipa Đorđevića.

ZAGREVANJE PRED DERBI: Boaći ZNA da je Partizan BOLJI

NBA: Jokić DOBAR u Los Anđelesu! Bogdan i Beli bolji od Marka

ŠOK: Grobari SUDIJI derbija iskopali ZVEZDAŠKE statuse (FOTO)