ATP ANTALIJA: Troicki je igrao protiv Berloka, meč obilovao PREOKRETIMA! (FOTO)

26.06.2017. 18:14
Viktor Troicki
Viktor Troicki / Izvor: MN Press
Drugi reket Srbije vratio se na teren.

Viktor Troicki nije uspeo da se plasira u 2. kolo ATP turnira, u turskoj Antaliji. Drugi reket Srbije poražen je od Argentinca Karlosa Berloka sa 2:1 u setovima (6:3, 2:6, 6:4).

A, PRIČALO SE DA ĆE BITI NOVAKOV TRENER: Ivanišević baš potcenio Đokovića pred Vimbldon

KREĆE U OSVAJANJE ISTBURNA: Novak DOBIO protivnika, čeka ga STARI znanac! (FOTO)

Srpski teniser dobio je u laganom ritmu prvi set, kada je dva puta oduzeo servis tri godine starijem Argentincu i za 44 minuta slavio sa 6:3.

Karlos Berlok
Karlos Berlok / Izvor: Profimedia

VIMBLDON: Igrane su KVALIFIKACIJE, Srbi su imali OVAKAV učinak! (FOTO)

Potpuni pad u Viktorovoj igri, usledio je u drugom setu. Čak tri puta je Berlok brejknuo Troickog i za samo 36 minuta, vratio se potpuno u meč (6:2).

Kriza u izdanju srpskog reprezentativca, viđena je i na startu trećeg seta. Odmah u prvom gemu, Gaučos je iznenadio Viktora i oduzeo mu servis, a kasnije ga rutinski sačuvao do kraja duela i zasluženo slavio sa 6:4.

Karlos Berlok, 80. teniser na ATP listi, za plasman u četvrtfinale igraće protiv Markosa Bagdatisa. Iskusni Kipranin je u meču odigranom ranije savladao Nikolosa Basilašvilija iz Gruzije rezultatom 2:0.