ATP UMAG: Zekić u kvalifikacijama naleteo na Robreda i odmah završio učešće

14.07.2019. 15:54
Miljan Zekić
Miljan Zekić / Izvor: Profimedia
Španac trijumfovao u dva seta.

Miljan Zekić nije otišao dalje od prvog kola kvalifikacija za turnir u Umagu, pošto je nekadašnji igrač iz prvih 10. na svetu Tomi Robredo slavio sa 2:0 (6:2, 6:3) za sat i 20 minuta igre.

ITF FERZMOLD: Nina Stojanović OSVOJILA prvu titulu u karijeri!

VIMBLDON: Komad koji je trajao pet sati! Drama pripala Kabalu i Farahu (FOTO)

KIRJOS PONOVO PROVOCIRA NOVAKA: Njegov tvit pred finale Vimbldona ZAPALIO društvene mreže

Meč je počeo razmenom brejkova posle koje je Robredo poveo sa 2:1. Imao je Zekić tri brejk šanse koje nije iskoristio i iskusni Španac je odmah to kaznio još jednim brejkom za vođstvo od 4:1, a ubrzo je i osvojio prvi set. Znatno mirnije je bilo u drugom setu, a ponovo je Španac strpljivo sačekao priliku i u petom gemu napravio brejk. Zekić nije imao brejk šansu u drugom setu, dok je sa druge strane Robredo imao još jednu priliku i iskoristio je za pobedu u meču.

Pogledajte kako izgleda Aleksandra Matić, supruga srpskog reprezentativca Nemanje Matića