7°C
18.04.2024.
117.1484
109.6792

Brejkovi na sve strane, sva tri seta su završena 6:2, ali pobednik je samo jedan (FOTO)

01.04.2018. 11:50
Marko Miladinović
Marko Miladinović / Izvor: Foto: Instagram/markomiladinovic00127
Miladinović se u finalu fjučersa u Antaliji sastao sa Turčinom Ćemom.

U finalu fjučersa u Antaliji sastali su srpski teniser Marko Miladinović i Turčim Ilkel Ćem u kojem je kao pobednik izašao turski teniser rezultatom 2:1, po setovima 2:6, 6:2, 6:2, pa srpski teniser ipak nije stigao do prve titule na fjučers turnirima. Meč je trajao dva sata i dva minuta.

PRVO FINALE! Veliki uspeh srpskog tenisera, u glavni žreb ušao kao srećni gubitnik, a sad se bori za titulu

BRITANCI PIŠU: Novak već NAŠAO zamenu Agasiju! Stiže bivši trener velikog Đokovićevog rivala! (FOTO)

Srpski teniser je odlično otpočeo meč, odmah na početku poveo 3:0, do kraja prvog dela igra održavao prednost da bi na kraju ponovo, drugi put u setu oduzeo servis protivniku i okončao ga u svoju korist 6:2.

U drugi set Turčin je krenuo nešto hrabrije, treći gem je bio preloman trenutak, pošto je posle duge borbe i tri izjednačenja ipak protivnik srpskog tenisera uspeo da mu oduzme servis prvi put u meču i povede 2:1.

U naredna tri gema viđena su i tri brejka, i to čak dva bez osvojenog poena tenisera koji servira. U trećem se igralo na razliku, ali je u tom gemu uspešniji izašao Turčin za 5:2. U sledećem gemu je servirao, ali je bez mnogo muke uspeo da izjednači u setovima.

Nažalost, nije uspeo mladi Miladinović da dođe do snage u trećem segmentu igre, pa je jako brzo izgubio servis i tako dozvolio protivniku da povede 2:1. Borio se Miladinović, ali nije uspeo da se na pravi način suprotstavi protivniku, već mu je dozvolio da još jednom uzme brejk i na kraju slavi rezulatom 6:2.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.