ČELENDŽER FERGANA: Krstin poveo, a onda izgubio sa nulom

19.06.2019. 19:16
Peđa Krstin
Peđa Krstin / Izvor: MN Press
Srpski teniser je bio prvi nosilac na turniru.

Peđa Krstin poražen je u drugom kolu čelenžera u uzbekistanskoj Fergani, a bolji od njega bio je Finac Emil Rusuvuori sa 2:1 (4:6, 6:4, 6:0) posle preokreta i dva sata i 16 minuta igre. Krstin je bio postavljen za prvog nosioca na turniru.

OBRATITE PAŽNJU NA 19. JUL: Ako vas tog dana posluži sreća, ovo leto ćete zauvek pamtiti

ENDI SE VRAĆA NA TEREN: Nole OTKRIO kakve su šanse da Marej ponovo zaigra na VRHUNSKOM nivou!

KAKVA ŠMEKERICA: Novak ODUVAO Kirjosa NA KECA! Bez dlake na jeziku

Srpski teniser je dobro počeo meč i odmah napravio brejk, da bi mu Finac uzvratio u četvrtom gemu, ali je Krstin odmah napravio i drugi brejk što mu je bilo dovoljno za osvajanje prvog seta. Finac je u drugom zaigrao bolje i u četvrtom gemu napravio brejk i brzo stigao do 4:1. Krstin je uspeo da vrati brejk, ali je odmah dozvolio protivniku da mu oduzme još jednom servis i izjednači u setovima. U treećem setu Krstin kao da je nestao sa terena pošto je Finac napravio tri brejka i sa nulom stigao do pobede.