ČELENDŽER BERGAMO: Markora prejak za Krstina

20.02.2020. 21:42
Peđa Krstin
Peđa Krstin / Izvor: MN Press
Srpski teniser ispao u osmini finala.

Italijanski teniser Robeto Markora savladao je u osmini finala čelendžera u Bergamu Peđu Krstinu sa 2:0 (6:2, 6:3) za samo 58 minuta igre.

ŠANSA KOJA SE NE PROPUŠTA! Dovoljna su dva klika da na vaš Meridianbet nalog legne 30.000 dinara!

ATP DELREJ BIČ: Kraj za Kecmanovića

IZRAČUNALI SMO: Da li će Federer ispasti iz prvih 10 zbog povrede?!

VELIKA ŠAMPIONKA PROGOVRILA O ĐOKOVIĆU: Ovo su svi hteli da čuju

Srpski teniser je dobro počeo i odmah oduzeo servis Markori, ali od tog trenutka je potpuno stao, a Italijan je napravio tri brejka i uspeo da osvoji prvi set. U drugom setu je Markora uspeo da napravi brejk u šestom gemu i to mi je bilo dovoljno za osvajanje drugog seta i pobedu.

Pogledajte kako izgleda ruska atletičarka Darija Klišina

TO SE ČEKALO: Nadal OTKRIO čime će se baviti kada završi KARIJERU! Nije ZAOBIŠAO Noleta i Federera!

KAKAV FEDERER KAKAV NADAL: Ovo što je Đoković uradio mogu samo NAJHRABRIJI (VIDEO)

NOLE ZAPRATIO SEKSI TENISERKU: Gren slem šampionka traži izgovor da mu pošalje poruku! (VIDEO)