ČELENDŽER GVADALAHARA: Olga bila VEOMA blizu pobede, ali je ostala bez polufinala

15.03.2019. 10:40
Olga Danilović
Olga Danilović / Izvor: Profimedia
Meč je trajao dva sata i 15 minuta.

Olga Danilović je eliminisana sa čelendžer turnira u Gvadalahari. Od srpske teniserke u meču četvrtfinala bolja je bila Nemica Tatjana Marija (69. na WTA listi) rezultatom 2:1 (3:6, 7:6, 6:3) posle 135 minuta igre. Za plasman u finale Nemica će igrati protiv Veronike Kurdemetove iz Rusije koja je savladala Kristinu Pliškovu sa 2:1 (3:6, 7:6, 6:2)

KRAJ BAJKE: Kecmanović ISPAO u Indijan Velsu, ali PRUŽIO je SJAJAN otpor (VIDEO)

ODLIČNI PRIJATELJI: Kecmanović otkrio kako mu je Đoković pomogao u karijeri

U prvom setu, Danilovićeva (115. na svetu) iskoristila je dve brejk prilike i uspela da povede sa 1:0, ali u nastavku nije bila uspešna. Imala je prednost od čak 4:1, ali je onda usledio preokret. Do izjednačenja u setovima, Marija je došla posle taj-brejka. U odlučujućem setu, bilo je čak šest brejkova, ali na žalost, četiri su bila u korist Nemice. Iako je Marija vodila sa 4:1, Danilović je uspela da smanji na 4:3, ali preokreta nije bilo.