ČELENDŽER HAJLBRON: Srpski derbi pripao Krajinoviću (FOTO)

17.05.2019. 18:16
Filip Krajinović
Filip Krajinović / Izvor: Profimedia
Filip savladao Viktora Troickog u dva seta.

Filip Krajinović plasirao se u polufinale čelendžera u nemačkom Hajlbronu poštoi je savladao Viktora Troickog u srpskom derbiju sa maksimalnim rezultatom 7:5, 7:6 (8:6) posle sat i 40 minuta igre. Krajinović će za finale igrati protiv Italijana Stefana Travalje.

KAŽE MORAO JE: Federer objasnio zašto je predao četvrtfinale (FOTO)

MASTERS RIM: Osaka predala MEČ zbog povrede! (FOTO)

MASTERS RIM: Nadal FURIOZNO do polufinala (FOTO)

Krajinović i Troicki razmenili su brejkove u početnoj fazi prvog seta posle čega je usledio period mirnije igre u kojima su igrači uspevali da sačuvaju svoj servis. Krajinović je imao dve prilike za brejk u osmom gemu koje nije iskoristio, aloi je bio uspešniji u 12. gemu što mu je donelo i vođstvo od 1:0 u setovima.

Viktor Troicki
Viktor Troicki / Izvor: Profimedia

U drugom setu nije bilo brejkova, mada je Krajinović ponovo u osmnom gemu propustio dve prilike da oduzme Biktoru servis pa se otišlo u taj-brejk u kojem je posle velika borbe Filip ipak uspeo da dođe do trijumfa.

Pogledajte kako izgleda Larisa Pereira, supruga fudbalera Liverpula Roberta Firminja.