ČELENDŽER NANČANG: Milojević ostao bez finala

27.04.2019. 17:00
Nikola Milojević
Nikola Milojević / Izvor: Profimedia
Srpski teniser u dva seta izgubio od Slovaka Martina.

Nikola Milojević neće imati priliku da se bori za trofej na čelendžeru u Nančangu, pošto ga je u polufinalu savladao Slovak Andrej Martin sa 2:0 (6:0, 6:4) za sat i 21 minut igre.

WTA RABAT: Olga kao FURIJA! Protivnici prepustila samo tri gema

FIĆA PREKO FRANCUZA U FINALE: Krajinović na KORAK od trofeja. Đere potencijalni protivnik (FOTO)

IZNENADNA POSETA: Vilander dolazi u Srbiju! Zbog toga je rekao da je Nole BRILJANTAN (FOTO)

Srpski teniser kao da nije ni bio na terenu u prvom setu pošto mu je Slovak oduzeo sva tri servisa i brzo osvojio prvi set sa nulom. U drugom setu je Milojević zaigrao bolje, ali ga je u trećem gemu ponovo brejknuo Martin. Srpski teniser je u osmom gemu propustio čak pet brejk šansi, pa je Martin potom brzho priveo meč kraju i plasirao se u finale.

Pogledajte kako izgleda Dragana Rukavina, supruga srpskog reprezentativca Antonija Rukavine