25.04.2024.
117.1627
109.3752

ČELENDŽER SOFIA-ANTIPOLIS: Viktor se baš OBRUKAO! Ubedljiv poraz od 483. igrača na ATP listi

01.04.2019. 14:06
Viktor Troicki
Viktor Troicki / Izvor: Profimedia
Francuz lako stigao do najvećeg trijumfa u karijeri.

Srpski tenise Viktor Troicki razočarao je na startu čelendžera u francuskom Sofia-Antipolisu. Domaći igrač, ianče 483. na ATP listi, Artus Rinderkneh u dva seta pobedio je Troickog 6:4, 6:2 za sat i 24 minuta igre.

RODŽER OPET PROZVAO NOVAKA, A ONDA SE OGLASIO SRBIN: Đoković BRUTALNO ponizio Federera!

IZAŠLA JE NOVA ATP LISTA: Nole DOMINIRA već 245 nedelja! Federer OPASNO preti! Plasman KARIJERE za Srbina!

TONI NADAL NEMA POVERENJA U NOVAKA: Evo zbog čega Španac sumnja u srpskog tenisera (FOTO)

Dvadesettrogodišnji Francuz je dobio specijalnu pozivnicu organizatora, a trijumf protiv srpskog igrača jedan mu je od najznačajnijih u karijeri.

Rinderkneh je u devetom gemu prvog seta oduzeo servis rivalu, u drugom još dva puta i bez poteškoća je meč priveo kraju. Sa druge strane Troicki, trenutno 243. na ATP listi, je imao samo jednu brejk šansu - kod rezultata 4:4 u prvom setu.

Francuz će se u 2. kolu sastati sa Filipeom Baldijem.

Pogledajte kako izgleda Julijana Trigubčak, atraktivna navijačica na hokejaškim mečevima.