DRAMA: Marej slavio posle preokreta u Vašingtonu

31.07.2018. 11:14
Marej
Marej / Izvor: Profimedia
Britanac zaigrao na tvrdoj podlozi posle više od godinu dana.

Endi Marej se trijumfom vratio na američku turneju na betonu posle pauze od godinu dana zbog povrede. Nekadašnji broj jedan svetskog tenisa savladao je Amerikanca Mekenzija Mekdonalda rezultatom 3:6, 6:4, 7:5 u prvom kolu turnira u Vašingtonu posle duela koji je trajao dva časa i 40 minuta.

TALASI, PESAK, SUNCE: Ana Ivanović objavila SEKSI snimak sa egzotične destinacije (VIDEO)

OGLASIO SE POZNATI SRPSKI GLUMAC: Njegove reči o Olgi Danilović nikoga neće ostaviti ravnodušnim

Marej (832. na ATP listi) je izgubio prvi set, uspeo je da izjednači na 1:1, a onda je u trećem setu usledila drama. Britanac je pri rezultatu 5:4 servirao za pobedu, ali je izgubio gem. Međutim, uspeo je ponovo da oduzme servis rivalu i da slavi sa 7:5.

Marejev rival u drugom kolu biće njegov sunarodnik Kajl Edmund., koji ga je nedavno savladao na ATP turniru u Istbornu na travi.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.