FED KUP PLEJ -OF: Poražena i Jorovićeva, 2:0 za Australiju (FOTO)

22.04.2017. 16:45
Ivana Jorović
Ivana Jorović / Izvor: Profimedia
Preostali dueli se igraju u nedelju, u zrenjaninskoj "Kristalnoj dvorani".

Fed kup reprezentacija Srbije doživela je i drugi poraz od selekcije Australije u meču plej-ofa za plasman u Svetsku grupu 2. Posle Aleksandre Krunić, koja je poražena od Ešli Barti 2:0 (6:4, 6:3), u zrenjaninskoj „Kristalnoj dvorani“ poklekla je i Ivana Jorović, istim rezultatom u setovima u duelu sa Darijom Gavrilovom (6:2, 6:2).

SRBIJA GUBI 1:0: Krunićeva poražena od Barti (FOTO)

DIREKTNA: Mirjana Bobić Mojsilović je OVAKO okarakterisala Novaka (FOTO)

Kao i Krunićeva i Jorovićeva je loše otvorila u meč, već na startu je rivalka izborila brejk, a zatim je propustila šansu da ona uradi isto, pa je protivnica povela – 0:2.
Naša igračica je naredna dva servis dobila uz samo jedan izgubljeni poeno, ali je Gavrilova ponovo dodala gas i povela – 2:3.
Ivana je pokušavala da se vrati u igru, ali opasna Garija je izborila novi brejk i rutinski i ubedljivo osvojila prvi set, posle samo 36 minuta –2:6.

U drugom setu Jorovićeva se požalila na bol u levoj podlaktici, ali je stisnutih zuba odigrala do kraja susreta. Teka taj poklon Darija je oberučke prihvatila i sve je završeno za 75 minuta.

U ISTOM DANU: Nastase opet u CENTRU SKANDALA, bilo je psovki i ženskih suza (FOTO)

Drugog dana na teren će najpre da izađu Krunić i Gavrilova, potom Jorović i Barti, a u eventualnom dublu sastale bi se Krunić i Nina Stojanović, odnosno Barti i Kejsi Delakva.