GOSPODINE, TO SE NE RADI: Federer se osramotio kao nikad! (VIDEO)

19.03.2018. 09:59
Rodžer Federer
Rodžer Federer / Izvor: Profimedia
Huan-Martin Del Potro savladao Švajcarca u finalu mastersa u Indijan Velsu.

Rodžer Federer je prekinuo seriju pobedu u 2018. godini, koja mu je donela najbolji start sezone u karijeri, u finalu mastersa u Indijan Velsu protiv Huan-Martina Del Potra.

Švajcarac je bio prilično nervozan tokom većeg dela meča. Prvo se u finišu drugog seta raspravljao sa sudijom, bio je nezadovoljan i radom "hok aja", da bi u trećem setu, kada se lomio meč, uradio nešto što ne bi smelo da se radi.

Pri vođstvu Švajcarca od 5:4, Del Potro je bio na dobrom putu da načini brejk i izjednači rezultat, a Federer je u toku jednog poena, posle skraćene lopte Argentinca, napucao bekhendom rivala. Loptica je pogodila Del Potra u butinu, a mnogo veći problem je što je izvinjenje bilo prilično neubedljivo. E, to je već prilično neukusno i nekorektno, dok je Delpo bio prilično ljut.

Pravda je kasnije zadovoljena, Argentinac je izjednačio na 5:5, da bi u taj-brejku stigao do vrednog trofeja.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.