LIGA ŠAMPIONA: Mađari opet PREJAKI za Zvezdu!

27.02.2019. 22:03
Vaterpolisti Zvezde
Vaterpolisti Zvezde / Izvor: MN Press
Meč devetog kola elitnog takmičenja.

Vatrepolisti Crvene zvezde doživeli su novi ubedljiv poraz u Ligi šampiona. Mađarski Ferencvaroš, kao i u Beogradu, bio je prejak zalogaj za crveno-bele u meču devetog kola - 17:9 (po četvrtinama 6:1, 4:2, 5:4, 2:2).

SKANDALČINA U ITALIJI: Vređali našeg košarkaša – ti si SRPSKO GO**O! Kada se pobunio usledila je SRAMOTNA ODLUKA! (VIDEO)

Pobednik je praktično rešen u prvoj četvrtini, koju je domaćin dobio sa pet golova razlike. Kada je početkom drugog perioda, Ferencvaroš stigao do maksimalnih 8:1, bilo je jasno da se Zvezdi smeši novi poraz. Beograđani su dostojno parirali u trećem i poslednjem periodu, kada je viđen egal u bazenu.

Mađare je sa tri gola do pobede predvodio Marton Vamoš, Slobodan Nikić postigao je dva pogotka, a Nikola Jakšić se jednom upisao u strelce. U timu Crvene zvezde najefikasnji je bio Đorđe Ljubenović sa čak četiri gola.

Crveno-beli su i dalje bez trijumfa u Ligi šampiona, u narednom 10. kolu dočekuju Steauu, meč sa Rumunima igra se 16. marta.

Pogledajte kako izgleda danska teniserka Karolina Voznijacki.