MASTERS PARIZ: Nole EKSPRESNO u ČETVRTFINALE! Posle Bosanca ide na Hrvata (FOTO)

01.11.2018. 14:18
Novak Đoković
Novak Đoković / Izvor: Reuters
Najbolji srpski teniser uspešan i u ovoj rundi.

Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtinale Mastersa u Parizu. Njegov rival, Damir Džumhur iz Bosne i Hercegovine, predao je u drugom setu, pri rezultatu 6:1 i 2:1 za Srbina. U borbi za polufinale, od ponedeljka najbolji na ATP listi, sastaće se sa Marinom Čilićem koji je pobedio Grigora Dimitrova.

MASTERS PARIZ: igrali su Čilić i Dimitrov, a ishod ovog meča MNOGO zanima Đokovića (FOTO)

PONOVO JE BROJ 1! Nole SLIKOM iz DETINJSTVA zapalio INTERNET, a onda OBJASNIO zašto je na TRONU (FOTO)

Damir Džumhur
Damir Džumhur / Izvor: Reuters

NAVIJAČI NADALA U PANICI: Ozbiljan PROBLEM! Ova IZJAVA Španca ih potpuno DEMORALISALA (FOTO)

Nole je furiozno ušao u duel i prvi set rešio ubedljivo u svoju korist 6:1. Tom prilikom srpski as napravio je dupli brejk i ovaj period dobio rutinski. U finišu prvog seta, Džumhur je zatražio medicinski tajm-aut, zbog bola u nozi, izgledalo je da će predati meč, međutim, Bosanac je stisnuo zube i nastavio da igra.

Ipak, ubrzo je i definitivno predao. Na početku drugog seta, oba tenisera su osvajala gemove na svoj servis. A kada je Novak napravio brejk za 2:1, Džumhur je predao.

Ovo je njima bio prvi meč, dok Đoković protiv Čilića ima učinak 12-2. U poslednja tri meča, Hrvat je slavio dva puta.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitati OVDE.

Pratite nas i na Instagram profilu SrbijaDanas.com.