MASTERS PARIZ: Poznato je protiv koga Novak igra u drugom kolu (FOTO)

29.10.2018. 16:49
Novak Đoković
Novak Đoković / Izvor: Profimedia
Meč srpskog tenisera igra se u utorak od 19.30.

Najbolji srpski teniser Novak Đoković dobio je protivnika u drugom kolu Mastersa u Parizu. Đoković će u drugom kolu igrati protiv Portugalca Žoaa Souse koje maksimalnim rezultatom u dva seta savladao Italijana Marka Čekinata (7:5, 6:3).

ZANIMLJIVA PONUDA: Serena dobila poziv da postane RVAČICA (FOTO)

MASTERS PARIZ: Bolan poraz Krajinovića. Zbog sudijske greške čeka ga veliki pad na ATP listi (FOTO)

Đoković i Sousa su se do sada sastajali pet puta, a Novak je pobedio svih pet puta dok Portugalac nije uspeo da osvoji čak ni set iako su četiri od tih pet mečeva odigrani na Grend slem turnirima.

Meč između Novaka Đokovića i Žoaa Souse igra na Centralnom terenu u pariskom Bersiju u utorak od 19.30 časova, dok će najveći rivali srpskog tenisera Rodžer Federer i Rafael Nadala svoje mečeve drugog kola igrati u sredu.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.