9°C
25.04.2024.
117.1627
109.3752

MASTERS ŠANGAJ: Krajinović odigrao neverovatan meč koji je rešen posle 140 minuta ŽESTOKE borbe

06.10.2019. 11:21
Filip Krajinović
Filip Krajinović / Izvor: Profimedia
Drama u završnici duela.

Srpski teniser Filip Krajinović poražen je od Žoaa Souze na startu Mastersa u Šangaju. Posle 140 minuta velike borbe Portugalac je slavio sa 2:6, 6.4, 7:6.

NOLE JE POKORIO JAPAN: Evo KOLIKA je sada Đokovićeva PREDNOST na ATP listi u odnosu na Nadala (FOTO)

OVO SU NOLETOVE PRVE REČI NAKON TITULE: Đoković poslao MOĆNU poruku Srbima iz Tokija

Krajinović je lako osvojio prvi set u kojem je napravio čak tri brejka. U drugom delu igre vođena je izjednačena borba, ali je Souza u presudnim trenucima bio bolji igrač i uz brejk u 10. gemu stigao je do izjednačenja.

Teniser iz Portugalije vodio je sa 4:1 u odlučujućem setu, a Krajinović je uspeo da se vrati. Imao je Souza čak tri meč lopte na Krajinovićev servis pri rezultatu 6:5, ali je Srbin uspeo da se spasi i dođe do taj-brejka. Vodio je Krajinović sa 3:0 i 4:2, ali je Souza uspeo u finišu da napravi novi preokret i dobije ovaj meč.

Pogledajte kako izgleda češka teniserka Barbara Stricova.