MASTERS ŠANGAJ: Nole OSVETNIK čekirao Čekinata! (FOTO)

11.10.2018. 10:22
Novak Đoković
Novak Đoković / Izvor: Reuters
Đoković ekspresno do četvrtfinala.

Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Mastersa u Šangaju ubedljivom pobedom protiv Marka Čikinata - 6:4, 6:0. Srpski šampion se na taj način revanširao Italijanu za nedavni bolni poraz na Rolan Garosu.

SVAKA ČAST, RAFA: Nadal u gumenim čizmama SPASAVAO komšije na Majorci (FOTO)

Novak je želeo da se punom merom revanšira Čikinatu, tako da ne treba da čudi što se silno nervirao zbog brojnih propuštenih brejk prilika na početku meča. Čak je u jednom trenutku stradao i Đokovićev reket. Ipak, u sedmom brejku srpski šampion oduzima servis Italijanu i trasira put ka dobijanju prvog seta.

U drugom setu na terenu je postojao samo jedan igrač - Novak Đoković. Srbin je crtao po terenu, dok je Italijan totalno pao. Maksimalnih 6:0 najbolje odlsikava dešavanja u Šangaju i Noletovu dominaciju.

Protivnik Novaka Đokovića u četvrtfinalu biće bolji iz duela Kevina Andersona i Stefanosa Cicipasa.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.