MASTERS SINSINATI: Marej se vratio posle SEDAM meseci i odmah odigrao TRILER sa Gaskeom (VIDEO)

12.08.2019. 22:42
Endi Marej
Endi Marej / Izvor: Profimedia
Bilo je baš uzbudljivo.

Endi Marej, britanski teniser, izgubio je od Rišara Gaskea na startu turnira u Sinsinatiju rezultatom 2:0 (6:4, 6:4), posle jednog časa i 38 minuta igre. Trostruki Gren slem šampion je odigrao odličan meč, obzirom na dugu pauzu, a koštali su ga izgubljeni servisi na startu oba seta.

Podsetimo, ovo je bio Endijev prvi meč još od poraza od Bautiste-Aguta na Australijan Openu u januaru.

PRIPREME ZA MUNDOBASKET: Dupla pobeda Srbije nad Litvanijom, MONSTRUOZNA partija Bogdana Bogdanovića (VIDEO+FOTO)

MASTERS SINSINATI: Đoković i Tipsarević poraženi u prvom kolu

NA OVO SE ČEKALO: Nole otkrio koji mladi teniser može da bude novi TENISKI KRALJ

Kako je izgledao povratak Britanca možete pogledati u videu.

Prvi set je počeo brejkom Gaskea, ali ga je Marej vratio u četvrtom gemu, na oduševljenje američke publike. Ipak, pri rezultatu 3:3, Francuz je još jednom oduzeo servis rivalu i prednost zadržao do kraja seta za 1:0.

Drugi period je počeo na isti način kao prvi. Gaske je poveo sa 2:0 i do kraja meča više nije bilo brejkova, mada je Marej dao sve od sebe i nekoliko puta bio jako blizu da se u ptopunosti vrati u meč.

Gaske će u drugom kolu igrati protiv Dominika Tima, četvrtog nosioca Mastersa u Sinsinatiju.