NOVI NEUSPEH ĐEREA: Argentinac posle preokreta pobedio našeg tenisera (FOTO)

14.04.2019. 19:49
Laslo Đere
Laslo Đere / Izvor: Profimedia
Pad forme.

Laslo Đere poražen je na startu ATP turnira iz serije 1000 u Monte Karlu. Srpski teniser je nakon velike borbe izgubio od Argentinca Gvida Pelje sa 2:1 (6:7(2), 6:2, 6:4).

WTA LUGANO: Slovenka osvojila treći trofej u karijeri (FOTO)

KAKAV UVOD ZA MASTERS U MONTE KARLU: Vavrinka gađao lopticom Đokovića, RAZLOG je neverovatan (VIDEO)

ŠTA ĆE REĆI RODŽER: Nole rekao baš SVE što misli o Federeru (FOTO)

Đere je u prvom setu uspeo da nadoknadi brejk zaostatka i da potom u taj-brejku potpuno razbije svog rivala za vođstvo od 1:0 u setovima. Posustao je naš igrač u drugom delu igre, što je Argentinac iskoristio i došao do lakog izjednačenja u setovima.

Đere se resetovao i u trećem setu se krenulo od nule. Imao je drugi reket Srbije dve prilike za brejk pri rezultatu 4:4, ali ih nije iskoristio, dok je Pelja uspeo da u narednom gemu svoju drugu brejk loptu, pretvori u gem i dobijen meč nakon dva časa i 27 minuta igre.

Argentinac će u narednoj rundi igrati protiv Hrvata Marina Čilića, inače sedmog nosioca na turniru.