OVAKVOG GA NIKAD NISMO VIDELI: Delpo IZGUBIO živce! Potpuno BESAN lomio je REKET, a stradala je i NJEGOVA glava!

03.06.2019. 21:16
Huan Martin del Potro
Huan Martin del Potro / Izvor: Reuters
Div iz Tandila otkrio i fudbalsko umeće.

Veliku borbu vode Karen Kačanov i Huan Martin del Potro za plasman u četvrtfinale Rolan Garosa. Rus protiv Argentinca vodi sa 2:1 u setovima, ali ponašanje velikog prijatelja najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića začudilo je sve prisutne na "Suzan Leglenu".

NOLE BLISTA POSLE EKSPRESNE POBEDE NAD ŠTRUFOM: A evo šta mu nikako NE SMETA!

SRBIN UŠAO U ISTORIJU: Ono što je uspelo Đokoviću nije ni kralju Rolan Garosa, Nadalu (FOTO)

PREŠAO GRANICU: Vavrinka slavio pobedu, a onda je Cicipas pokušao da BRUTALNO prevari sudiju (VIDEO)

Naime, posle jednog izgubljenog poena, Delpo se toliko iznervirao da je reketom udarao neprestano u glavu. Sav bes je iskalio nemilice na sebi, što je iznenadilo sve prisutne, pa i njegove navijače.

Usledilo je zatim i bacanje reketa u vis, sa željom da osvoji poen, ali mu ni to nije pošlo za rukom.

Na kraju je "Div iz Tandila" pokazao i fer-plej, ali i fudbalsko umeće, kada je žongliranjem asistirao dečaku koji skuplja loptice.

Pobednik meča Del Potro - Kačanov igraće u četvrtfinalu protiv četvrtog nosioca Dominika Tima. Austrijanac je u osmini finala preslišao domaćeg tenisera Gaela Monfilsa rezultatom 3:0.

NIJE PROPUSTIO PRILIKU DA SE OGLASI: Još jedna Kirjosova skandalozna izjava (FOTO)

ROLAN GAROS: Posle MARATONA od pet sati i devet minuta, Federer saznao ime protivnika (FOTO)

Pogledajte kako izgleda ruska teniserka Marija Šarapova.