OVO MU SE U ŽIVOTU NIJE DESILO: Rajković primio tri gola za 14 minuta (VIDEO)

09.11.2020. 08:39
Predrag Rajković
Predrag Rajković / Izvor: Profimedia
Neverovatan meč u Lensu.

Neverovatan meč su odigrali Lens i Rems - 4:4. Bilo je svega, preokreta, autogolova, a golman reprezentacije Srbije Predrag Rajković na golu gostiju primio je čak tri pogotka u poslednjih 14 minuta što mu se nije dogodilo od kako je napustio Crvenu zvezdu.

DEČKO, IGRA SE JEDNOM LOPTOM: U Primeri najčudniji crveni karton ikad viđen! Kako je moguće? (VIDEO)

DOBRO JE! VRATIO SE I ON IZ ITALIJE: Prvo Sergej, a sad i LIDER reprezentacije! Tumba može blago da se nasmeje

U HAGU NE PRAŠTAJU: Srbin dobio otkaz već na staru sezone (FOTO)

Vodio je domaćin na poluvremenu, gosti su brza dva gola preokrenuli i pakao nastaje od 77. minuta kada je Foke postigao autogol izjednačivši na 2:2. Rems do 81. minuta ponovo odlazi na "plus dva", gotovo uveren u trijumf, ali...

Sotoka nije mislio tako, postigao je dva sjajna gola glavom bukvalno za 90 sekundi, Rajković je nemoćno gledao šta se događalo na semaforu je ostalo 4:4.

Golman reprezentacije Srbije Predrag Rajković delovao je zastrašujuće sa plavim hematomom oko levog oka, ali je i pored verovatno smanjene vidljivosti zbog otoka stao na gol Remsa i učestvovao u osvajanju boda.