POČEO ADRIA TUR: Dimitrov posle drame SRUŠIO Lajovića!

13.06.2020. 15:31
Grigor Dimitrov
Grigor Dimitrov / Izvor: MN Press
Meč prvog kola "B" grupe.

Dugo su ljubitelji tenisa iščekivali nastavak sezone, koja je na naše zadovoljstvo nastavljena u srpskoj prestonici. Beograd je okupio najbolje svetske zvezde na "Adria turu", koji su u okviru "B" grupe imali priliku da otvore 19. i 23. teniseri sveta.

Dušan Lajović, kao slabije rangirani četiri mesta, ugostio je Grigora Dimitrova u meču gde je vladala totalna neizvenost. Posle velike borbe, slavio je Bugarin rezultatom 2:1 (po setovima 4:3 (7:2), 3:4 (5:7), 4:1).

Budući da se igralo na četiri osvojena gema, u oba seta viđena je prava drama. Duci je u prvom setu prvi stigao do brejka, ali je Dimitrov uzvratio na isti način u šestom poenu i odveo set u taj-brejk. U dodatnom periodu, Bugarin se bolje snašao i trijumfovao sa 7:2.

Dušan Lajović
Dušan Lajović / Izvor: MN Press

Lajović je uzvratio na isti način, posle drame, u drugom setu i, takođe, nakon taj-brejka došao do izjednačenja u setovima, upisavši trijumf od 7:5.

Ipak, Bugarin je bio više nego ubedljiv u trećem odlučujućem setu i sa jednim brejkom, rezultatom 4:1, upisao prve bodove na startu.

U drugom meču "B" grupe sastaju se Austrijanac Dominik Tim i Damir Džumhur (BiH).

Pogledajte kako izgleda Fabiola Paralo, devojka fudbalera Laga Žuniora.

Na poklon Ajfon ko voli

SADA JE SVE POZNATO: Objavljen RASPORED za turnir koji organizuje Janko Tipsarević

OSULI DRVLJE I KAMENJE PO NOVAKU: "Da ovo je snimak od danas i NIJE sa druge PLANETE"