PONOVO IZLUDEO KINEZE: Kirjos u Šangaju PRAVIO ŠOU, publika ostala u ČUDU! (VIDEO)

10.10.2017. 13:42
Rafael Nadal
Rafael Nadal / Izvor: Profimedia
Neočekivana odluka.

Nije prošla puna godina od poslednjeg incidenta Nika Kirjosa sa publikom u Šangaju, a Australijanac je ponovo izludeo Kineze! U meču prvog kola na Mastersu, problematični teniser predao je duel Stivu Džonsonu iz Amerike, posle gubitka prvog seta 7:6 (7:5).

CELA SRBIJA JE OVO ČEKALA: Nole OPET na terenu, Đokovićeva izjava RASPAMETIĆE sve fanove! (FOTO)

ATP ŠANGAJ: Viktor PREOKRETOM do 2. kola! (FOTO)

Ništa ne bi bilo čudno da je samo 12 meseci ranije, Kirjos bio kažnjen sa 16.500 dolara, zbog nezainteresovanosti da igra meč protiv Miše Zvereva, kada je pritom vređao kinesku publiku i sudiju u stolici.

NEMAC KONAČNO OTKRIO PRAVU ISTINU: Beker OBJASNIO zašto je prekinuo saradnju sa Novakom (FOTO)

Ni to mu nije bilo dovoljno, pa je Nik otišao korak dalje. Dobro je otvorio okršaj protiv Amerikanca, poveo sa 4:2, a onda se Džonson revanširao vinerom i izjednačio na 4:4. To se nije dopalo Kirjosu, koji se ponovo posvađao sa sudijom i izgubio set sa 7:6.

Kada su svi očekivali da se Australijanac vrati na teren, posle kratke pauze između setova, spakovao je stvari, pozdravio se sa protivnikom i sudijom, i na zaprepašćene prisutnih otišao iz dvorane! Sigurno da bez posledica neće proći, a kakvo će objašnjenje ovog puta Nik dati, ostaje da se vidi...