PREOKRET KAKAV SE RETKO VIĐA: Krajinović SLOMIO nekada ČETVRTOG igrača sveta (VIDEO)

21.08.2019. 08:12
Filip Krajinović
Filip Krajinović / Izvor: Profimedia
Svaka čast za Filipa.

Filip Krajinović, srpski teniser, savladao je Čeha Tomaša Berdiha sa 2:1 (3:6, 7:5, 6:1) čime se plasirao u treće kolo turnira i Vinston Sejlemu. Srbin je napravio veliki preokret i pobedio sada 101.igrača na svetu i momka koji je nekada bio četvrti teniser planete.

US OPEN KVALIFIKACIJE: Australijanac PREJAK za Krstina!

WTA BRONKS: Aleksandra Krunić u četvrtfinalu

NESTVARNO: Đoković je ušao na teren u Njujorku i tada su Amerikanci napravili HAOS (VIDEO)

Čeh je dobio prvi set, a u drugom je vodio sa 5:4 i servirao za meč. Krajinović je odlučio da je prerano za kraj i u naredna tri gema napravio je dva brejka i izjednačio na 1:1 u setovima.

Posle propuštene velike prilike, Berdih je u trećem setu uspeo da osvoji samo prvi gem na svoj servis, pre nego što je Krajinović furiozno finiširao.

Sledeći protivnik Krajinovića biće jedan od Francuza, Žeremi Šardi ili Frensis Tijafo.