RODŽER KUP: Lajović završio takmičenje i u dublovima

13.08.2021. 20:10
Dušan Lajović
Dušan Lajović / Izvor: Profimedia
U paru sa Aslanom Karacevim poražen u tri seta.

Posle ispadanja u singl konkurenciji, Dušan Lajović završio je takmičenje u Torntu i u konkurenciji dublova pošto je u paru sa Rusom Aslanom Karacevom poražen u četvrtfinalu od Nemca Kevina Kravica i Rumuna Horija Tekaua sa 2:1 (6:3, 3:6, 10:3) za sat i 15 minuta igre.

VRAĆA NAM SE NAJBOLJI FUDBAL: Premijer ligu kriza okrznula, Primeru upropastila... Šansa za Bundesligu?

ČELENDŽER PRAG: Čeh prejak za Milojevića

ŠVAJCARAC OBJASNIO: Novaku se smeši US open, jednostavno imam osećaj da će pobediti

Prvi set rešen je zahvaljujući samo jednom brejku koji su Nemac i Rumun uspeli da naprave već u drugom gemu iskoristivši treću brejk loptu. Karacev i Lajović nisu imali brejk priliku u prvom setu, pa su Kravic i Tekau poveli 1:0. Na isti način uzvratili su Lajović i Asčlan u drugom setu pošto su zahvaljujući brejku u osmom gemu uspeli da stignu do izjednačenja 1:1.

Međutim, u odlučujućem setu kada se igrao super tajbrejk i očekivala najveća borba, Nemac i Rumun su bili prilično ubedljivi pošto su od rezultata 2:2 nanizali šest poena i zatim kirno priveli meč kraju.

Pogledajte kako izgleda Julijana Trigubčak, poznata hokejaška navijačica.