ROLAN GAROS: Keijev HARAKIRI! Rafa UNIŠTIO Japanca i poslao PORUKU zemljacima!

04.06.2019. 18:48 14:38
Rafael Nadal
Rafael Nadal / Izvor: Reuters
Ubedljivo.

Nema milosti Rafael Nadal. Bik s Majorke nastavio je da grabi ka odbrani pehara na Rolan Garosu i u polufinalu Otvorenog prvenstva Francuske deklasirao Japanca Keija Nišikorija sa 3:0 (po setovima 6:1, 6:1, 6:3).

LOVA DO KROVA: Evo koliko Zvezdi PRIPADA od Lukinog transfera! Sa ovim parama mogu da kupe ZVER od igrača!

ČELENDŽER SARBITON: Troicki preokrenuo i POBEDNIČKI krenuo na travi

NA OVO SE ČEKALO 33 GODINE: Pao REKORD u Bulonjskoj šumi!

O dešavanjima na terenu, najbolje svedoče rezultati u prva dva seta. Drugi teniser sveta nijednog trenutka nije dozvolio premorenom Japancu da ga ozbiljnije ugrozi, iako je istina, početkom drugog seta prvi stigao do brejka i izjednačio u gemovima na 1:1.

To kao da je razljutilo Španca, koji je do kraja ovog dela igre još tri puta oduzeo servis Nišikoriju i na isti način kao u prethodnom setu došao do prednosti od 2:0.

Kei Nišikori
Kei Nišikori / Izvor: Reuters

U poslednjem, trećem setu, Rafa je već u četvrtom gemu stigao do brejka, poveo sa 3:1 i iskoristio prvu meč loptu, čime je na maestralan način najavio pohod ka 12. pehar u Parizu.

ČELENDŽER ALMATI: Polovičan USPEH Milojevića

TEK SAD JE REŠIO DA PRIZNA: Zbog Noleta sam POBEGAO u penziju, a ovo je pravi RAZLOG

Protivnik Nadalu u polufinalu biće bolji iz švajcarskog derbija, u kome su snage odmerili Rodžer Federer i Stan Vavrinka.

Pogledajte kako izgleda bivša teniserka Ana Kurnjikova.