SADA JE SVE JASNO: Poznat protivnik Đokovića i satnica tog meča (FOTO)

08.05.2018. 21:05
Novak Đoković
Novak Đoković / Izvor: MN Press
Srpski teniser u drugom kolu Mastersa u Madridu.

Novak Đoković savladao je juče u prvom kolu Mastersa u Madridu Keija Nišikorija, a danasje saznao i ime pšrotivnika u drugom kolu. Protivnik najboljeg srpskog tenisera biće Britanac Kajl Edmund koji je savladao Danila Medvedeva sa 2:0 (6:4, 6:0), a meč Đokovića i Britanca trebalo bi da počne u 14 časova.

MASTERS MADRID: Velika pobeda, Lajović taj-brejkovima do osmine finala

AMERIKANAC JASAN: Đoković će ponovo biti onaj stari

Prvi set protekao je u izjednačenoj igri, iako je Edmund propustio nekoliko brejk prilika da bi u devetom gemu konačno iskoristio šansu i poveo sa 5:4 i ubrzo rešio i prvi set u svoju korist.

U drugom se igra Rusa Medvedeva potpuno raspala. Edmund je napravio tri uzastopna brejla i koristio skoro svaku šansu koja mu se ukazala pa je posle 26 minuta iskoristio i meč loptu za trijumf i zakazao susret sa Novakom Đokovićem.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.