Utorak 19. mar 2024.
Laslo Đere

SRPSKI DERBI U BUENOS ARJESU: Đere udara na Kecmanovića!

Sve je spremno za četvrtfinale.

Srpski teniser Laslo Đere uspeo je da se plasira u četvrtfinale turnira u Buenos Ajresu, pošto je noćas savladao 86. tenisera sveta Argentinca Federika Delbonisa rezultatom 7:6, 6:3.

ENDI VREME JE ZA PECANJE ILI POLO: Marej UBEDLJIVO poražen u Roterdamu

DVE MEČ LOPTE U NEPOVRAT: Nini manjkalo koncentracije u odsudnim momentima, ispala u Lionu

STRAHOTE! ČISTE STRAHOTE! "Đoković namerno pogodio sudiju! Lažira povrede, Federer i Nadal mu nedostižni" Au, Španci!

Đere, koji je trenutno 60. teniser sveta, II njegov protivnik u prvom setu tazmenili su po jedan brejk i odigran je taj brejk koji je srpski igrač dobio sa 7:1.

Đere je u četvrtom gemu drugog seta oduzeo servis Delbonisu, prednost brejka je sačuvao do kraja i plasirao se u četvrtfinale.

On će igrati protiv sunarodnika Miomira Kecmanovića, koji je pobedio Brazilca Tijaga Monteira sa 5:7, 6:3, 6:4.