US OPEN: Srbija više nema predstavnika kod žena, Nina poražena od Ruskinje

02.09.2020. 09:08
Nina Stojanović
Nina Stojanović / Izvor: Profimedia
Ana Kalinskaja slavila u dva seta.

Srbija više nam predstavnike u ženskoj konkurenciji na US Openu pošto je Nina Stojanović poražena u prvom kolu. Bolja od nje u dva seta (6:4, 6:3) bila Ruskinja Ana Kalinskaja posle jednog sata i 22 minuta igre.

US OPEN: Srbi u Njujorku 1:1, na redu prava poslastica

LEGENDE SAGLASNE: Novak će biti GOAT! (VIDEO)

BESAN NA ČELNIKE US OPENA: Ovo je nedopustivo!

U prvom setu je viđena izjednačena borba, mada je Nina bila ta koja je propuštala bejk prilike, jednu u petom i dve u sedmom gemu. To se Srpkinji osvetilo pa je u 10.gemu Kalinskaja dočekala šansu i ikskoristila prvu brejk loptu osvojivši gem i prvi set.

Kalinskaja je imala inicijativu u drugom setu i uspel je da napravi brejk u četvrtom gemu i povede sa 3:1. Stojanovićeva je u odmah imala priliku da uzvrati brejk, ali se Ruskinja dobro branila i i uspela da sačuva tri brejk lopte, da bi u narednom gemu drugi put uzastopne brejknula Stojanovićevu i tako rešila meč.

Pogledajte kako izgleda Fabiola Paralo, devojka fudbalera Laga Žuniora.

ĐOKOVIĆ IZAZVAO ZEMLJOTRES U CRNOJ GORI: Čestitao opoziciji na pobedi nad Milom! "Zemljo mojih predaka..."

USAMLJENOST I IZOLACIJA SU UZELI MAHA: Federerova priča sa samim sobom, nema više šanse za njega

RANA KOJU JE ĐOKOVIĆ ZADOBIO PRE DVE GODINE: Desilo se samo jednom u životu, sada je opet aktuelno