9°C
25.04.2024.
117.1643
109.4482

WTA GVANGDŽO: Nina Stojanović imala dve vezane lopte za 6:0 i izgubila sa 2:0 u setovima

19.09.2019. 12:32
Nina Stojanović
Nina Stojanović / Izvor: Foto: Instagram printscreen/nina.stojanovic
Neverovatan meč.

Srpska teniserka Nina Stojanović izgubila je od Samante Stosur 6:2, 7:6 (7-1) u četvrtfinalu turnira u Gvangdžouu. To i nezvuči čudno, ali ako se zna da je u drugom setu Nina vodila sa 5:0 i imala dve vezane šanse da eks šampionku US opena ostavi na nuli, onda je pomalo i neverovatno.

NOVAKOVA TAJNA: Britanci OTKRILI način na koji se Đoković BRZO OPORAVLJA

S*KS SA HEORGINOM ILI GOL? Ronaldo nije imao DILEMU! Kako će reagovati njegova izaabranica?

ZA NJOM SVI ŽALE: Fudbalera su jedva OTERALI, ali njegovu devojku svi OBOŽAVAJU (FOTO)

Prošle nedelje u Nančangu Nina je pobedila Australijanku, ali sada je Samanta bolje počela i osvojila prvi set sa 6:2 iako je i Srpkinja imala svoje šanse u ranoj fazi. U drugom delu je imala set lopte i pri 5:2, kao i tri vezane kada je vodila 6:5. Taj-brejk je već bila druga priča. Stosurova je zaigrala bolje i slavila sa 7:1.

Nina je uprkos poraz sada napravila veliki proboj u karijeri, projektovana je na 96. mesto na WTA listi, prvi put će biti u Top 100.