ZAVRŠNI MASTERS LONDON: Cicipas priredio novo iznenađenje (VIDEO)

11.11.2019. 17:12
Stefanos Cicipas
Stefanos Cicipas / Izvor: Reuters
Grk došao do prve pobede.

Grčki teniser Stefanos Cicipas savladao je Danila Medvedeva u prvom kolu grupe "Andre Agasi" završnog Mastersa u Londonu rezultatom 2:0 (7:6, 6:4). Šesti teniser sveta je rivala savladao posle jednog sata i 43 minuta neizvesne borbe. To je već drugo iznenađenje u Engleskoj, nakon što je prvog dana takmičenja Dominik Tim savladao Rodžera Federera.

PRILIKA ZA REVANŠ: Zna se tačno kada će Đoković igrati sa Timom (FOTO)

PALO PROPITIVANJE U LONDONU: Novak, Rafa i Rodžer PRIZNALI kada će otići u PENZIJU (VIDEO)

FEDERER BESAN KAO RIS: Ovo više NIKAD ne smem da DOZVOLIM!

U prvom setu je jedinu brejk loptu imao Cicipas, ali je nije iskoristio u drugom gemu. Međutim, Grk je do osvajanja seta došao u taj-brejku koji je rešio u svoju korist rezultatom 7:5.

Drugi set je nastavljen kao i prvi, bez prilika da teniseri oduzmu servis protivniku. Prve dve brejk lopte imao je Cicipas pri rezultatu 3:3, ali je propustio obe. Ipak, u trenutku kada je bilo 4:4 grčki teniser je došao do brejka koji je potom potvrdio u svom servis gemu i tako okončao meč.

Pogledajte kako izgleda hrvatska teniserka Dona Vekić.

Ognjen Marija
Ognjen Marija / Izvor: Foto: Profimedia

BURNO JE REAGOVAO: Novak OBJASNIO neočekivani izliv EMOCIJA u meču protiv Beretinija

UDALA SE LEPA DEJOVA ĆERKA: Savićević nije bio na SVADBI svoje mezimice, a pre tri meseca mu je rodila unuku

NISU NI 3 MESECA SASTAVILI: Raskinuli Sofija i Luka

STADION ŽOZE MURINJO: Fudbalski teren u Srbiji dobio ime po legendarnom Portugalcu

ČEKA IH ODLUČUJUĆI MEČ PROTIV SLOVAČKE: Hrvatska bez Rakitića juri bod vredan plasmana na EP