ZNA SE POTENCIJALNI NOLETOV RIVAL: Iznenađenje na Vimbldonu, kraj za nadu belog sporta

03.07.2022. 20:48
Karlos Alkaraz
Karlos Alkaraz / Izvor: Profimedia
Neočekivano.

Italijanski teniser Janik Siner plasirao se u četvrtfinale Vimbldona pošto je u meču četvrtog kola savladao Španca Karlosa Alkarasa rezultatom 3:1 (6:1, 6:4, 6:7 (8), 6:3) za nešto više od tri i po časa igre.

ČESTITAMO! Meridian šalje i trećeg putnika na FUDBALSKI SPEKTAKL – Predrag ide u Katar!

NOVAK IMA NASLEDNIKA! Međedović PODIGAO TROFEJ - sledi mu TROCIFRENI SKOK na ATP listi!

Dvadesetogodišnjak, trenutno 13. igrač sveta, u borbi za mesto u polufinalu sastaće se sa boljim iz duela Novak Đoković – Tim Van Rajthoven.

Eliminisano je špansko čudo, svetla budućnost belog sporta u veoma zanimljivom meču. Prva dva seta dobio je Italijan, ali je onda maratonski, treći, u taj-brejku pripao Alkarazu.

Janik Siner
Janik Siner / Izvor: Profimedia

Neizvesno je bilo i u četvrtom setu, imao je Španac svojih šansi da meč odvede u peti set, ali na kraju je poklekao i omogućio Italijanu da izjednači svoj najbolji rezultat u karijeri na grend slemovima.

Sada, nestrpljivo čeka hoće li na megdan Novaku!

BONUS VIDEO: Pogledajte kako Novak Đoković imitira Rafaela Nadala