GLEDALO SE PAŽLJIVO: Englezi pokazali Srbiji kako treba sa Kostarikancima (FOTO)

07.06.2018. 22:52
Fudbalska reprezentacija Kostarike
Fudbalska reprezentacija Kostarike / Izvor: Reuters
Orlovi će prvi meč na Mondijalu odigrati 17. juna.

Fudbalska reprezentacija Srbije za predstojeće prvenstvo u Rusiji priprema se u Austriji, a posle treninga i večere Orlovi su odgledali prijateljsku utakmicu iz Lidsa. Na "Eland Roudu" snage su odmerili Englezi i Kostarikanci koji će našem nacionalnom timu biti protivnik 17. juna. Selekcija Tri lava povela je golom Markusa Rašforda (pogledajte OVDE) u 13. minutu, a konačan rezultat (2:0) postavio je Dani Velbek u 76. minutu

RIVAL SRBIJE U PROBLEMU: Brazilci ostaju bez VAŽNOG igrača (VIDEO)

KAKVA PLJAČKA: Lopovi nisu želeli novac i zlato, već samo OVO. Nećete verovati šta su ukrali (FOTO)

Nema sumnje da je prvi protivnik na planetarnom šampionatu dobro analiziran. Starteri su bili Navas, Vaston Manli, Gonzales, Kalvo, Gamboa, Guzman Perez, Borhes, Ovijedo, Venegas, Urena i Kembel. Šansu su dobili i Bolanos, Smit, Teheda i Matarita.

U subotu (u 18 časova u Gracu) ekipa selektora Mladena Krstajića će igrati poslednji test meč uoči Mondijala, protiv Bolivije. Više o današnjem duelu Latinoamerikanaca sa Južnom Korejom pročitajte OVDE

Prijateljsku utakmicu odigrali su i Alžir i Portugalija. Uspešniji su bili Kristijano Ronaldo i ekipa, sa 3:0. Dvostruki strelac za prvaka Evrope bio je Gonsalo Guedeš (17. i 55. minut), a gol je dao i Bruno Fernandeš u 37. minutu.

Sve najnovije vesti o Mondijalu u Rusiji možete da pročitate OVDE.